Олександрійська районна організація профспілки працівників освіти і науки

3 лист. 2016

Про зарплату вчителів, які працюють у двох школах

Як має здійснюватися оплата праці вчителів, які працюють у двох і більше школах, зокрема й під час канікул учнів?
3 лист. 2016

Освітяни пікетували Кабмін та Верховну Раду

1 листопада освітяни вийшли на акцію до будівель Кабінету Міністрів та Верховної Ради, метою якої було висловлення протесту проти високих тарифів на житлово-комунальні послуги
19 вер. 2016

Про підтримку петиції

2 серпня 2016 року членом Профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України Близнюком Володимиром Вікторовичем було зареєстровано електронну петицію до Президента України під №22/027417 із вимогою про відновлення попередньої редакції Списків №1 та №2, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 16.01.2003 р. №36 (https://petition.president.gov.ua/petition/27417).
19 вер. 2016

Визначено лауреатів обласної педагогічної премії імені В.О.Сухомлинського

07 вересня 2016 року відбулося засідання конкурсної комісії з присудження обласної педагогічної премії імені В.О.Сухомлинського. Цьогорічними лауреатами стали 5 педагогічних працівників, серед них вчитель української мови і літератури Новопразького навчально-виховного комплексу Олександрійської районної рад Бугайова Наталія Анатоліївна. Нагородження лауреатів відбудеться під час урочистих заходів, присвячених Дню працівників освіти.
4 серп. 2016

Перший урок у школах буде присвячено 25-й річниці незалежності України

Перший урок у новому навчальному році Міністерство освіти і науки України пропонує освітянам присвятити відзначенню 25-ї річниці незалежності України. Про це йдеться в листі МОН України від 20.07.2016 № 1/9-385.
8 лип. 2016

"Акція протесту профспілок України: Європейським цінам – європейську зарплату!"

6 липня 2016 року Представники профспілок з усіх регіонів України провели марш протесту проти підвищення ціни на газ і тарифів на житлово-комунальні послуги.