Олександрійська районна організація профспілки працівників освіти і науки

27 лист. 2017

Освітяни Києва під Кабміном: НІ урізанню освітньої субвенції на 2018 рік!

1 листопада 2017 року у Києві відбулася багатотисячна мирна громадська акція протесту працівників закладів та установ освіти міста проти урізання Урядом освітньої субвенції на заробітну плату у 2018 році.
27 лист. 2017

Галузеві вимоги Профспілки до влади

Бюро президії ЦК Профспілки працівників освіти і науки України затверджено загальнопрофспілкові та галузеві вимоги до органів державної влади під час Всеукраїнської акції протесту, яку ініціювала ФПУ.
12 жовт. 2017

Вчителі більше не ведуть перепис учнів – прийнято постанову Уряду

Вчителям більше не потрібно буде робити перепис та вести облік дітей, охоплених освітою. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства освіти, з посиланням на відповідне урядове рішення, що ухвалено 13 вересня 2017 року.
12 жовт. 2017

Актуально: новий порядок атестації педагогічних працівників

Як уже повідомлялося, 23 січня цього року набрав чинності наказ МОНМСУ від 20 грудня № 1473 «Про затвердження Змін до Типового положення про атестацію педагогічних працівників».
7 вер. 2017

Верховна Рада України прийняла закон «Про освіту»

Верховна Рада України прийняла закон «Про освіту», який започатковує реформу освіти в Україні. «За» проголосували 255 народних
18 серп. 2017

Методичні рекомендації викладання навчальних предметів у школах в 2017-2018 році

До уваги керівників загальноосвітніх навчальних закладів та вчителів! Інформуємо, що Міністерство освіти і науки України розробило та надіслало для практичного використання методичні рекомендації викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах у 2017-2018 навчальному році.
18 серп. 2017

Умови призначення пільгової пенсії та виплати грошової допомоги при виході на пенсію педагогам

Відповідно до статті 51 Закону України «Про пенсійне забезпечення» пенсії за вислугу років встановлюються окремим категоріям громадян, зайнятих на роботах, виконання яких призводить до втрати професійної працездатності або придатності до настання віку, що дає право на пенсію за віком.
18 серп. 2017

Гарантії працівникам шкіл в оплаті праці та при наданні щорічної відпустки

Оплата праці працівників установ і закладів освіти, зокрема секретаря та прибиральників службових приміщень, здійснюється відповідно до Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 № 102 (далі Інструкція), та наказу МОН від 26.09.2005 № 557 «Про упорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».
18 серп. 2017

МОН підтримує позицію Профспілки щодо назв посад педпрацівників у Класифікаторі професій

На адресу ЦК Профспілки працівників освіти і науки України надійшов лист за підписом першого заступника Міністра В.В. Ковтунця, у якому вказано, що Міністерство освіти і України підтримує позицію Профспілки щодо приведення назв посад педагогічних працівників, зазначених у Класифікаторі професій (ДК 003:2010), у відповідність із нормами законодавства.

Шкільні канікули у 2017-2018 навчальному році

У 2017-2018 навчальному році 273 дні, з яких 108 – припадатимуть на святкові і вихідні дні, а також весняні, зимові чи осінні канікули (літні канікули в тривалість навчального року не включаються).